Tarneviisid

 1. “Kulleriga koju” – Treimann Furniture toimetab kauba tellimusel märgitud aadressile. Enne kauba väljasaatmist võetakse Kliendiga ühendust kohaletoimetamise täpse aja kokku leppimiseks.
  1. Kauba kättetoimetamine toimub alles pärast kogu Tellimuse järgi tasumisele kuuluva summa laekumist Treimann Furniture kontole.
  2. Transpordi hind lisandub tellimusele.
  3. Transpordi hind ei sisalda korrusetasu.
 2. “Ise järgi” – Tellitud kaubad saate kätte meie mööblisalongist, mis asub aadressil Poordi tn 1, Tallinn. Tellimuse komplekteerimisest teavitatakse Klienti.
  1. Pärast broneeringu eest tasumist on võimalik kaupa hoida meie laos tasuta 7 päeva, alates 8-st päevast hoiustamistasu 1% ostu maksumusest päevas.
  2. Kauba kättesaamisel kohustub ostja koheselt kontrollima kaupade kogust ja vastavust tellimusele ning allkirjastama saatelehe. Kui ostja märkab kauba vastuvõtmisel, et kaubad ei vasta tellimusele, saatelehel märgitud andmetele või pakendil ja toodetel on olulised vigastused, on ostjal õigus keelduda kaupade vastuvõtmisest ning kaubad kullerile tagastada.

Tellimuse täitmise tähtajad

 1. Tellimuse täitmise tähtaeg sõltub tellitavatest toodetest.
 2. Kui tellitud kaubad on Treimann Furniture laos olemas, väljastakse need järgneva tööpäeva jooksul.
 3. Kui kaup ei ole Treimann Furniture laos on tellimise aeg, sõltuvalt tootest, 2-12 nädalat. Täpne tarneaeg teatakse Kliendile telefoni või e-posti teel hiljemalt kolme tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist.
 4. Nädalavahetusel esitatud tellimused käsitletakse uuel nädalal esimesel tööpäeval.