Avastage põnev maailm, mis on seotud Bauhausiga, kahekümnenda sajandi kõige mõjukama kunstikooliga ja selle püsiva mõjuga kaasaegsele kultuurile. Alates arhitektuurist ja kunstist kuni disaini, moe, filmi ja fotograafiani muutis Bauhaus interdistsiplinaarseid tavasid ja inspireeris kunstnikke kogu maailmas. Selle sarnastest inimestest koosnev kogukond tekitas tohutu kontsentratsiooni kunstilist energiat ja jätkab tänapäeva esteetika kujundamist, mida me täna tunneme.

Assouline’i “Style” seeria tähistab ikoonilisi kunstiliikumisi ja disainistiile, mis on kujundanud meie maailma. Seda köidet, mille on kureerinud Vitra Design Museumi hinnatud kuraator Mateo Kries, iseloomustavad mõjusad pildid arhitektuurist, kunstist, objektidest, graafilisest disainist ja moest viimase sajandi jooksul, paljastades Bauhausi stiili püsiva kaasaegsuse. Selle raamatu sügavmõttelised tekstid pakuvad uusi vaatenurki ja üllatavaid teadmisi, pakkudes inspiratsiooni sisustusdisaineritele, mööblidisaineritele, tarbekaupade tootjatele, moeloojatele ja arhitektidele. Kogege Bauhausi jõudu ja selle ühiskondlikku kriitikat ning avastage, miks see on täna sama oluline kui selle revolutsioonilised algused.

Assouline on 1994. aastal Pariisis Prosperi ja Martine Assouline’i asutatud esimene kultuurivaldkonna luksusbränd. See sai alguse soovist luua uus, kaasaegne raamatustiil, mis visualiseeriks lugude ja mõjuvate narratiivide loomist.

Tarne: 1 päev