Raamatus “James Bondi Sihtkohad” uuritakse ikoonilisi paiku, mis on mänginud olulist rolli Bondi rännakutes. Iga peatükk pakub unustamatuid stseene, nagu Ursula Andress, kes tuleb välja Jamaica vetest, Daniel Craig’i kõrgete kiiruste autodega tagaajamine Roomas ning Roger Moore’i epiline kokkupõrge Sugarloafi köisteedel Rio de Janeiros.

Varajastel kuni kesk-1960ndatel, mil rahvusvaheline reisimine oli haruldane, lummasid Bondi filmid publikut ja süütasid unistused glamuursetest puhkustest. Barbara Broccoli, originaalse Bondi produtsendi tütar, meenutab, kuidas tema isa eesmärk oli inimesi viia maagilistele seiklustele.

Mida kättesaadavamaks muutus reisimine, seda enam muutus ka Bond, et pidada sammu uute trendidega. Produtsendid nagu Michael G. Wilson leidsid uusi, seni nägemata kohti või muutsid tuntud paiku spektakulaarseteks kaadri taustaks, tagades, et iga Bondi film jätkas avastamise põnevust. Näiteks Rooma tänavad “Spectre” filmis nõudsid põhjalikku lavastamist ja Veneetsia Suur Kanal suleti esimest korda sajandite jooksul filmi “Casino Royale” jaoks, võimaldades Daniel Craigi Bondil sõita takistusteta.

Assouline on 1994. aastal Pariisis Prosperi ja Martine Assouline’i asutatud esimene kultuurivaldkonna luksusbränd. See sai alguse soovist luua uus, kaasaegne raamatustiil, mis visualiseeriks lugude ja mõjuvate narratiivide loomist.

Tarne: 1 päev