Itaalia Toscana piirkond on pidu kõigile meeltele. Loominguline inkubaator, mis on viljelenud kunsti ja arhitektuuri ajastutel, sealhulgas etruski, rooma, renessansi ja nüüdisajal. Linnade väljakutel kõrguvad vananenud kirikud, viljamäed ja värvilised oliivisalud, mis inspireerivad autentset Toscana kööki, on täis prestiižse Medici perekonna ehitatud villasid. Türreeni meri ulatub selle rannikust välja, ulatudes üle Elba kalda, saare, kuhu keiser Napoleon pagendati. Omapärased külad, ajaloolised linnad ja sagivad linnad on hajutatud selle maastikul, mis on peaaegu sama mitmekesised kui kogukonnad ise. Alates iga-aastastest hobuste võiduajamistest Piazza del Campol ja Chianti piirkonna sajanditepikkustest veinivalmistamise traditsioonidest kuni Pisa linnani, iidse mere vabariigini, mis on tuntud nii Scuola Normale Superiore kui ka kaldtorni noorusliku vaimu poolest. Toscana on unistuste koht, kus tuhanded tulevad selle ajalugu uuesti läbi elama ja piirkonna ilust osa saama.
Moemaailmas on Ferragamo, Gucci ja Pucci sidemed Firenzega ja selle lõputu inspiratsiooniga. Mis aga Toscanat tõeliselt määratleb, on selle ajatus. Möödunud sajandite meistriteosed meelitavad endiselt tohutult rahvahulki.

Assouline on 1994. aastal Pariisis Prosperi ja Martine Assouline’i asutatud esimene kultuurivaldkonna luksusbränd. See sai alguse soovist luua uus, kaasaegne raamatustiil, mis visualiseeriks lugude ja mõjuvate narratiivide loomist.

Tarne: 1 päev